792 831 732

Montaż anten Łódź Bałuty

Świadczymy usługi montażu anten satelitarnych na terenie całej Łodzi. Bardzo chętnie i bez problemu dojedziemy na montaż także w dzielnicy Łódź Bałuty!

Montaż anteny satelitarnej

Jeżeli chcą Państwo zamontować w swoim domu antenę satelitarną, wystarczy, że podadzą nam Państwo kilka niezbędnych informacji. Czy budynek, na którym mamy zamontowac instalacje, jest ocieplony? Na którym piętrze ma odbyć się instalacja talerza oraz ewentualnie w jakim miejscu?

Montujemy anteny na balkonach, kominach, dachach oraz na elewacji. W przypadku, gdy sygnał w danym miejscu będzie słaby, zamontujemy talerz gdzieś indziej.

Wykonujemy usługę montowania anten satelitarnych na terenie Łódź Bałuty, dla telewizji: Cyfrowy Polsat, DVB T, NC+, Orange, Telewizja na kartę, Tooway oraz Tp.

W zależności od miejsca wykonywania usługi, wykonujemy także poszczególne prace.

Jesteśmy w stanie naprawić wszelkie uszkodzenia:

Jeżeli w dniu przyjęcia zlecenia, nasza firma będzie dostępna czasowo, a także, jeżeli Państwo będą mogli przyjąć nas w danym dniu, przybędziemy od razu i szybko zamontujemy antenę satelitarną.

Działamy nie tylko na terenie Łódź Bałuty, ale także w innych dzielnicach! Dojazd i wycena gratis!

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem montażu anten!

Antena satelitarna

Montujemy anteny następujących telewizji:

Antena cyfrowego Polsatu Anteny DVBT Anteny NC Anteny Orange Telewizja na kartę Internet radiowy Anteny TP
Dojazd na terenie Łodzi gratis!

Dojazd na terenie Łodzi gratis!

AdamSat Łódź - nasze zalety

Szybki montaż

Oferujemy szybki dojazd na miejsce montażu nawet w dzień zgłoszenia. Szybki montaż w terminie i o godzinie odpowiadającej Państwu.

Szybki montaż

Konkurencyjna cena montażu ! Jesteśmy najszybsi i najtańsi w Łodzi.

Regulacja anten

Zamiast montażu być może wystarczy tylo regulacja anteny. Posiadamy profesjonalny sprzęt do ustawiania i badania siły sygnału.