792 831 732

Zawieszanie telewizora oraz montaż sprzętu audio

Nasza firma oprócz montażu anten, oferuje również usługę zawieszania telewizorów oraz montażu i konfiguracji sprzętu audio. Zapewniamy szybką realizację usługi, pełen profesjonalizm oraz korzystne ceny.

Nie każdy potrafi uporać się z zawieszeniem telewizora na ścianie, szczególnie, gdy posiadamy ścianę ozdobioną kamieniem lub innym wykończeniem. Sporej wielkości telewizor może sprawić nam wiele trudności. Najczęściej obawiamy się o to, że zawiesimy go krzywo lub co gorsza nie wystarczająco dobrze, co doprowadzi do jego upadku. Właśnie dlatego nasza firma zajmuje się zawieszaniem telewizorów zarówno w domach, jak i w biurach i innych miejscach, w których klienci życzą sobie umieścić odbiornik. Dla zainteresowanych oferujemy też pełną konfugurację odbiornika!

Zapewniamy także montaż sprzętu audio, który również może okazać się sporym wyzwaniem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zamontujemy cały sprzęt tak, aby idealnie wpisywał się w całą aranżację miejsca, a także by wszelkie kable i inne elementy, były jak najmniej widoczne. Liczy się nie tylko praktyczność, lecz także estetyka.

Montaż telewizorów oraz sprzętu audio do telewizorów wykonujemy na terenie całej Łodzi.

Konfiguracja głośników i kina domowego

Każdy wielbiciel dobrych efektów wie, że kino domowe może dostarczyć wiele wrażeń. Zanim jednak będziemy mogli skorzystać z naszego nowego sprzętu, trzeba go odpowiednio skonfigurować. Aby uporać się z tym szybko, sprawnie i profesjonalnie, wystarczy skontaktować się z naszą firmą. Zapewniamy konfigurację kina domowego, które natychmiastowo będzie gotowe do użytku.

Oprócz kina domowego konfigurujemy także wszelkie głośniki do telewizorów i inne dodatki, które polepszają komfort oglądania. Posiadamy doświadczenie nie tylko w montażu anten, lecz także w ustawianiu sprzętu audio i konfiguracji sprzętów i dodatków do kina domowego.

W celu skorzystania z naszej usługi zapraszamy do kontaktu. Wystarczy umówić się z nami na dowolny, odpowiedni dla Państwa termin, a my dojedziemy w każde miejsce na terenie Łodzi.

Antena satelitarna

Montujemy anteny następujących telewizji:

Antena cyfrowego Polsatu Anteny DVBT Anteny NC Anteny Orange Telewizja na kartę Internet radiowy Anteny TP
Dojazd na terenie Łodzi gratis!

Dojazd na terenie Łodzi gratis!

AdamSat Łódź - nasze zalety

Szybki montaż

Oferujemy szybki dojazd na miejsce montażu nawet w dzień zgłoszenia. Szybki montaż w terminie i o godzinie odpowiadającej Państwu.

Szybki montaż

Konkurencyjna cena montażu ! Jesteśmy najszybsi i najtańsi w Łodzi.

Regulacja anten

Zamiast montażu być może wystarczy tylo regulacja anteny. Posiadamy profesjonalny sprzęt do ustawiania i badania siły sygnału.