792 831 732

Montaż anten Zgierz

Świadczymy usługi związane z montażem anten nie tylko na terenie Łodzi, ale także na terenie Zgierza i okolic. Oferujemy profesjonalne wykonanie usługi w szybkim tempie, z dojazdem do klienta w godzinach, które będą dla niego odpowiednie.

Montaż anten w budynkach w Zgierzu wykonujemy w miejscach, wskazanych przez klientów, to znaczy na balkonach, na elewacji, na dachu lub na kominie. Zawsze montujemy anteny tam, gdzie sygnał będzie najlepszy.

W ofercie naszej firmy oprócz montażu anten satelitarnych, znajduje się także:

Działamy na terenie Zgierza oraz w okolicach. Używamy własnych materiałów lub materiałów, które zostaną nam powierzone przez zleceniodawcę.

Montaż anten realizujemy jak najszybciej, aby klient nie musiał czekać na wykonanie usługi. Pracujemy 7 dni w tygodniu, zatem aby zamontować antenę satelitarną w Zgierzu, wystarczy zadzwonić i ustalić z nami dogodny dla Państwa termin.

Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny montażu anten satelitarnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Antena satelitarna

Montujemy anteny następujących telewizji:

Antena cyfrowego Polsatu Anteny DVBT Anteny NC Anteny Orange Telewizja na kartę Internet radiowy Anteny TP
Dojazd na terenie Łodzi gratis!

Dojazd na terenie Łodzi gratis!

AdamSat Łódź - nasze zalety

Szybki montaż

Oferujemy szybki dojazd na miejsce montażu nawet w dzień zgłoszenia. Szybki montaż w terminie i o godzinie odpowiadającej Państwu.

Szybki montaż

Konkurencyjna cena montażu ! Jesteśmy najszybsi i najtańsi w Łodzi.

Regulacja anten

Zamiast montażu być może wystarczy tylo regulacja anteny. Posiadamy profesjonalny sprzęt do ustawiania i badania siły sygnału.