792 831 732

Montaż anten Łódź Centrum/Śródmieście

Wykonujemy usługę montażu anten satelitarnych na terenie Łodzi. Dojedziemy na Retkinie, Widzew, Bałuty, Łódź Gorną oraz do Centrum/Łódź Śródmieście.

Montaż anteny satelitarnej DVB-t

Montujemy anteny na balkonach, kominach, elewacjach i dachach. Potrzebujemy od Państwa tylko kilku informacji i ewentualnego wolnego dostępu na dach. Niezbędne do wykonania usługi informacje: Czy budynek jest ocieplony? Na którym piętrze mamy zamontować talerz? W jakim miejscu odbędzie się montaż?

Jesteśmy firmą, któa dba o swoich klientów, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny i szybkie wykonanie zlecenia!

Jeżeli będą Państwo dostępni czasowo w dniu przyjęcia przez nas zlecenia, pojawimy się w dowolnym miejscu na terenie Łódź Centrum i zamontujemy satelitę.

Gwarantujemy darmowy dojazd i wycenę usługi!

Wykonujemy usługę montowania anten satelitarnych na terenie Łódź Bałuty, dla telewizji: Cyfrowy Polsat, DVB T, NC+, Orange, Telewizja na kartę, Tooway oraz Tp.

Oprócz standardowej usługi montażu anteny jesteśmy w stanie usunąć również wszelkie uszkodzenia. Ponadto wymieniamy talerze na nowe, przenosimy je w nowe miejsce lub w przypadku przeprowadzki, oferujemy demontaż i ponowny montaż w nowym budynku!

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy! Dowiedz się, jaki jest cennik montażu anten!

Antena satelitarna

Montujemy anteny następujących telewizji:

Antena cyfrowego Polsatu Anteny DVBT Anteny NC Anteny Orange Telewizja na kartę Internet radiowy Anteny TP
Dojazd na terenie Łodzi gratis!

Dojazd na terenie Łodzi gratis!

AdamSat Łódź - nasze zalety

Szybki montaż

Oferujemy szybki dojazd na miejsce montażu nawet w dzień zgłoszenia. Szybki montaż w terminie i o godzinie odpowiadającej Państwu.

Szybki montaż

Konkurencyjna cena montażu ! Jesteśmy najszybsi i najtańsi w Łodzi.

Regulacja anten

Zamiast montażu być może wystarczy tylo regulacja anteny. Posiadamy profesjonalny sprzęt do ustawiania i badania siły sygnału.